13 myśli nt. „Zagadka

 1. Warto by pomyśleć już o jakimś zestawie Tak Taka na karte dla małego potomka. Polecam jeszcze we wrześniu podwójne doładowanie w telefonach na karte w Erze :P Pozdrofki

 2. Jak Arasek się reklamuje, to ja też! No to ja wam mogę zaproponować pierwszorzędne płyty stropowe z Milfordu – w sam raz dla małego berbecia i jego rodziców :) płyty są pierwszej klasy – FAJNIE SIĘ ROSPADYWUJĄ :)

  Pozdrowienia dla wszystkich, którzy się tu wpisali.
  P.S. A Iwonka słuchała kiedyś Keli Famili i miała nawet ich koszulke na zimowisku w Wiśle :)

 3. Fiufiufiu,nic dodac nic ujac. Moje gratulacje. Na zdjatku widac ze lapki ma , nozki ma tzn chopak bydzie. Iza masz przekichane , bedziesz w mniejszosci :)

 4. ja może trochę nie na temat, ale na stronce http://www.nasza-klasa.pl założyłem stronkę „Ełków” (nie mylić z eunuchami). Z wieloma osobami z naszej klasy nie mam niestety kontaktu, ale mam nadzieję, że drogą mailową itd. nawiążemy jakoś kontakt, który przyda się na okazję jakiegoś zjazdu klasowego itp.

  http://nasza-klasa.pl/school/6478/2 – idea jest moim zdaniem ciekawa. zapraszam więc do logowania się na stronce! KS-y ją już w sile tzrech osób, więc my nie mozemy być gorsi :)

  pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>