Jan Gzella

Jan
Przyszedł na świat 2 marca 2008 roku o godzinie 13.53. Waga 3420g, wzrost 56cm…
Mamie nie było łatwo, ale się udało… tata był przy narodzinach, pomagał mamie, przecinał pępowinę… Więcej szczegółów chętnie przekażemy zainteresowanym.
Poniżej kilka zdjęć z porodu oraz pierwszych dni naszego maluszka (nie lubię zdrobnień, ale w tym przypadku jest ono jak najbardziej uzasadnione :) ). Te same zdjęcia (w trochę większej rozdzielczości) umieściłem na specjalnej stronie o bardzo prostym adresie:
Będę starał się tam publikować co jakiś czas coś nowego, więc zainteresowanych zapraszam do sprawdzania tej właśnie strony.
Dziękujemy też bardzo za życzenia i gratulacje, które już do nas dotarły!

Trudne chwile
Jan
Przecinanie pępowiny… mam nadzieje, że nie jest za drastyczne, to nie jest film :)
Jan
Pierwsze chwile
Jan
Już u mamy
Jan
Jan
Witamy nowy dzień
Jan
On jest naprawdę mały
Jan
Myśliciel :)
Jan
Znowu u taty
Jan
Już w domu (po dwóch dobach)
Jan
Jan
Jan
Kilka zdjęć z tatą…
Jan
Jan
Jan

10 myśli nt. „Jan Gzella

  1. Jaś uroczy, a Izu naprawdę dzielna. Adaś też, bo przecinanie pępowiny to wielka sprawa jest. ;) Gratuluję i gorąco pozdrawiam.

  2. Adaś teraz to już na prostej jesteś… Zostało Ci tylko wybudować dom i zasadzić drzewo. :) Tak uroczy mały człowiek jest niezłym „tematem” na zdjęcia więc niecierpliwie czekam na kolejne.

  3. Gratuluje!!!!

    Sliczne malenstwo, pewnie juz sporo uroslo. Izus ale dzielna bylas, no i ty Adas tez, zdjecia wskazuja, ze sie obylo bez omdlenia :-)
    Wszystkiego naj naj naj…
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich trojga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>